30
rokov
1992 - 2022
KÚPIŤ Aktuálne máme v ponuke 1162 vozidiel. Ďalšie Vám vieme doviezť zo zahraničia.
PREDAŤ Ak chcete rýchlo predať auto, dáme Vám za neho peniaze v hotovosti.
SLUŽBY Auto Vám vieme požičať, poistiť ale aj odtiahnuť. Kontaktujte nás.

Odťahová služba

Prevoz osobných a úžitkových vozidiel o okamžitej hmotnosti do 2,8 tony v rámci Slovenska a celej Európy 9 miestnymi vozidlami IVECO, FORD, MERCEDES a prípojnými vozidlami s celkovou hmotnosťou 3,5 tony.

V prípade potreby volajte 0905/595111

Špeciálne zameranie

  • Veľmi poslúžime najmä pri prevoze havarovaného alebo pokazeného 8,9 - miestneho vozidla, kedy je potrebné naložiť vozidlo a prepraviť osoby, ktoré v ňom cestovali. Ak je to potrebné, na miesto nehody alebo poruchy prídeme už aj s naloženým náhradným vozidlom a cestujúci môžu pokračovať do cieľa svojej cesty.

  • Naša odťahová služba je nenahraditeľnou pomocou v prípade poruchy alebo nehody dodávkového vozidla. Na miesto prídeme už aj s náhradným dodávkovým vozidlom, do ktorého je možné preložiť tovar a vyhnúť sa tak následným škodám plynúcim z omeškania dodávky tovaru.
  • Pri prevoze dokážeme naložiť najväčšie vyrábané 7-8 metrov dlhé vozidlá, s okamžitou hmotnosťou 2,8 tony.
  • Cena prepravy je zavislá od počtu najazdených kilometrov, dialničných poplatkov v jednotlivých krajinách, ceny pohonných hmôt, použitej techniky a objednaných doplnkových služieb (preprava osôb, pristavenie náhradného vozidla a pod.)

V prípade potreby volajte 0905/595111